O nas

Z myślą o tych wszystkich, którzy chcą otaczać się wyjątkowymi dekoracjami, jak również pragną obdarzać niepowtarzalnymi przedmiotami wyjątkowe sobie osoby, w wyniku efektywnej współpracy Małżeńskiej powstał nasz sklep.

Stroną organizacyjną zajmuje się Małżonek Grzegorz – właściciel firmy Blue Com i fotograf w jednej osobie (zainteresowanym polecam stronę foto.mordecki.pl), natomiast kwestią wyposażenia sklepiku w wyjątkowe przedmioty zajmuję się ja, czyli Żona Monika.

Nie posiadam co prawda artystycznego wykształcenia, a moja praca zawodowa to praca typowo biurowa, jednak mimo to handmade obecny jest w moim życiu niemal od dzieciństwa i rozpycha się w nim łokciami do dziś ;) Na początku moją pasją było szydełko, w kolejnym etapie haft krzyżykowy, a od kilku lat moją główną pasję stanowi decoupage, a owoce tego romansu przedstawiamy w Ofercie.

W naszym sklepie internetowym możecie nabyć zarówno dekoracje wnętrz, wyjątkowe upominki, dekoracje okolicznościowe jak i biżuterię. Sukcesywnie staramy się rozszerzać ofertę adekwatnie do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, ale jeżeli nie znalazłaś / nie znalazłeś w naszym sklepie produktu, którym jesteś zainteresowana/y – kompletu jednakowych serwetek szydełkowych, kolczyków w iryski, kociej zakładki, czy herbaciarki w wymarzony wzór – napisz do nas, jest wysoce prawdopodobne, że będziemy w stanie go wykonać specjalnie dla Ciebie.